0532 431 67 26 İstanbul | 0533 590 16 50 Ankara

Bosch klima servisi İstanbul

Bosch klima servisi İstanbul
klimasa takvim 23.06.2017 | klimasa takvim Gösterim ( 1979 )
Bosch klima servisi İstanbul Bosch markası ülkemizde fazla kullanılan ve güvenilir bir alman markasıdır. Gerek bosch beyaz eşyalar gerekse de bosch klima sektörde oldukça yüksek satış grafiğine sahiptir. Bosch klima fiyatları diğer klima fiyatlarına kıyasla bir miktar fazla olduğunu söylesek yanlış olmaz sanırım. Bosch klima ücretlerinin yüksek olmasının başındaki sebep elbette ki bosch klimanın yerli bir üretim olmamasıdır.

Bosch klima servisi, İstanbul geneli her ilçe için bosch marka klimanıza her türlü teknik servis hizmetlerini sunar. En uygun bosch klima servis fiyatları için bizden hemen fiyat teklifi alabilirsiniz. 0212 876 0 888. Bosch klima bakımı yıllık olarak yapılması gereken işlemlerdendir.

Bosch klima bakım zamanı

Klimalar arızalı olmasa bile yıllık olarak klima bakımları yapılmalıdır. Bosch klima bakımları da rutin olarak yapılması önemlidir. Ortam havasının kalitesi ve sağlığınız için bosch klimanın bakımları aksatılmamalıdır. Rutin olarak yapılan klima bakımları zamanı yıllık iki kez yapılması uygundur. Ama bu klima kullanımının yoğunluğuna göre farklılık gösterebilir. Bosch klima hava filtreleri, motor bakımı, klima gazı testleri gibi klimanın en verimli ve temiz, serin bir hava verebilmesi için gereklidir.

Bosch klima servis ücreti ne kadar

Klima servis fiyatları klima tipi ve modeline göre farklılık göstermektedir. Bosch klima servis ücretleri de klima için farklı olmaktadır. Ama ortalama bir klima bakım fiyatı 50 TL ile 250 TL arasında değişebilir. Öncelikli olarak bosch klimanız hakkında bilgi sahibi olur isek sizin için en uygun bosch klima servis ücreti teklifi verilir. 0212 876 0 888, bosch klima servis fiyatı için online olarak ta fiyat teklifi alabilirsiniz.

Bosch klima montajı veya klimanın taşınması hizmetleri içinde en uygun fiyatlar için bizden bosch klima taşıma fiyat teklifi alamdan karar vermeyin. Bosch klima soğuk ayarı, bosch klima sıcak ayarı, bosch klima gaz dolumu ve bosch klima kumandası ile ilgili sorun mu yaşıyorsunuz?

Bosch klima teknik servis desteği ile Bosch klima soğuk ayarı, bosch klima sıcak ayarı, bosch klima kumandası, bosch klima gazı gibi klimanız hakkında her türlü bilgi için bize ulaşınız. Klimasa İstanbul için her ilçede klima servis hizmetleri sunmaktadır. Beylikdüzü bosch klima servisi, Büyükçekmece bosch klima servisi, Avcılar bosch klima servisi, Yenibosna bosch klima servisi, Atakent bosch klima servisi, Şirinevler bosch klima servisi, Küçükçekmece bosch klima servisi gibi her ilçede klimanız için servis alabilirsiniz.

Bosch klima hata kodları, arıza mesajları anlamları

Bosch klimanız arıza durumuna geçtiğinde ekranda çıkan çeşitli hata mesajları ile klimanın arıza sebebi hakkında bilgi sahibi oluruz. Bu sebeple klima arıza kodları önemlidir. Bosch klima arıza kodları ya da bosch klima hata kodları klima tipine göre farklılık gösterebilir. Bu sebepli ortak olan klima arıza kodlarını aşağıda görebilirsiniz. Bosch klimanız için hata mesajları klima kullanım kılavuzunuzda ayrıntılı olarak yer almaktadır.

A4: İç ünite drenaj seviye kontrol sistemi arızası
A6: İç ünite fan motor kilitlenmesi aşırı yük arızası
A7: İç ünite salınım kanatçık motor arızası
A9: İç ünite elektronik genleşme vanası hareketli parçasının arızası
AF: İç ünite drenaj seviyesi üst limit
AJ: İç ünite kapasite tespit elemanı arızası
C4: İç ünite likit hattı termistör arızası
C5: İç ünite termistör arızası
C9: İç ünite giriş havası termistör arızası
CJ: İç ünite uzaktan kumanda termostad sensör arızası
E0: Dış ünite emniyet elemanı devrede
E1: Dış ünite PCB arızası
E3: Dış ünite yüksek basınç swici devrede
E4: Dış ünite alçak basınç swici devrede
E9: Dış ünite elektronik genleşme vanasının hareketli parçasının arızası
F3: Dış ünite basma borusu sıcaklığında anormallik
H9: Dış ünite dış hava termistör arızası
klimasa.com Klima Servis Hizmetinde En İyisi

İstanbul ve Ankara geneli tüm bölgelere Montaj, Bakım, Tamir, Taşıma ve Teknik Destek Hizmeti klimasa.com tarafından sunulmaktadır.

klimasa logosu
Anasayfa | Online Servis Formu | Yardım | 0212 876 0 888

Kesintisiz Hizmet

klima kesintisiz hizmet

Hızlı Servis

klima hızlı servis

Profesyonel Ekip

klima kaliteli hizmet

Garantili Hizmet

klima garantili servis
Klima ya dair servis işleriniz için, TEK adres KLİMASA 7/24 Profesyonel Klima servis hizmeti ile yanınızda.
Klima ServisiGoogleKlima bakım fiyatları istanbul
klimasa banka
klimasa.com © Copyright - 2020 web tasarım seo Web Tasarım & SEO