0532 431 67 26 İstanbul | 0533 590 16 50 Ankara

Kış sonrası klima bakımı, Klima bakım ücreti

Kış sonrası klima bakımı, Klima bakım ücreti
klimasa takvim 21.03.2017 | klimasa takvim Gösterim ( 2189 )
Kış sonrası klima bakımı, Klima bakım ücreti Kış sonrası klima bakımı, klima bakımı fiyatı. Kış mevsimi bitmek üzere, artık güneşi daha fazla hisseder olduk.Yavaştan klimaya,serinlemeye ihtiyaç duymaktayız. Bilindiği gibi klimalar bakımı yapılmadan kullanılmaması gereken elektronik cihazlardır. 
Kış sonrası klima bakımı,klimanın sağlıklı çalışması ve ortamdaki havayı temiz tutması açısından çok önemlidir. Kış boyu çalışmayan kanallarında toz biriken belkide gazı eksilen bir klima artık yaz mevsimi ile her gün çalışmak durumunda kalacak. Bu sebep ile yaz gelmeden kampanyalı klima bakım fiyatları ile daha az ödeyerek klima bakımınızı şimdiden yaptırınız. 

Klima bakımınız için güvendiğiniz bir klima servisi ile görüşünüz. Bu işi kurumsal olarak yapan adresi, telefonu şirket bilgileri belli olan klima servisinden hizmet talep ediniz. Piyasada hiç görmediğiniz yada adını ilk defa duyduğunuz bir klima servisi biraz daha ucuz diye itibar etmeyiniz. Her gün farklı bir dolandırıcılık ile karşı karşıya kalıyoruz. 

Hatta sadece klima servisi değil bu tutum tüm servis hizmetleri için, kombi servisi, beyaz eşya servisi gibi gösteriniz. 

Firmamız yılların tecrübesi ile tüm İstanbul için klima servisi hizmeti sunmaktadır. İş klima ise Klimasa size yeter. Kış sonrası kampanyalı klima bakımı fiyatlarını, klima marka ve model bilgilerinizi bildirerek hemen online yada telefon ile öğrenebilirsiniz. 


Klima bakım fiyatları için tel. 0212 876 0888 Klimalar farklı tiplerde olduğu ve bakım ihtiyaçları değiştiği için tek bir fiyat vermek bizce doğru değildir. Lakin duvar tipi bir klima için klima bakım fiyatları ortalama 80 ile 150 TL arasında olabilmektedir.

Klima servisi, klima bakım sırasında klima gazının yenilenmesi veya klima arızalı ise klima yedek parçasının değişmesi durumunda farklı fiyatlar çıkmaktadır. Bu durumlarda öncelikle siz bilgilen dirilirsiniz. Klimanızın durumu anlatılır, yapılması gerekli olan klima servis hizmeti söylenir,bu klima servisi hizmeti için fiyat teklif edilir. Sizin onaylamanız halinde ustalarımız servis hizmetini gerçekleştirirler. Size en uygun klima servis ücreti sunulmaya çalışılır.

KLİMASA
klimasa.com Klima Servis Hizmetinde En İyisi

İstanbul ve Ankara geneli tüm bölgelere Montaj, Bakım, Tamir, Taşıma ve Teknik Destek Hizmeti klimasa.com tarafından sunulmaktadır.

klimasa logosu
Anasayfa | Online Servis Formu | Yardım | 0212 876 0 888

Kesintisiz Hizmet

klima kesintisiz hizmet

Hızlı Servis

klima hızlı servis

Profesyonel Ekip

klima kaliteli hizmet

Garantili Hizmet

klima garantili servis
Klima ya dair servis işleriniz için, TEK adres KLİMASA 7/24 Profesyonel Klima servis hizmeti ile yanınızda.
Klima ServisiGoogleKlima bakım fiyatları istanbul
klimasa banka
klimasa.com © Copyright - 2020 web tasarım seo Web Tasarım & SEO