0 212 876 0 888 | 0532 431 67 26

Klima bakımı ne zaman yapılmalı?

Klima bakımı ne zaman yapılmalı? Klima bakımı ne zaman yapılmalı?
klimasa takvim 19.08.2018 | klimasa takvim Gösterim ( 2003 )
Klimalar kullanım prensiplerine göre rutin olarak bakıma ihtiyaç duyarlar. Klima servis bakımlarının yapılması bizim sağlığımız içinde çok önemlidir. Çünkü klimalar ortamda soluduğumuz havanın kontrolünden, kalitesinden sorumludurlar.

Soluduğumuz hava pis, bakteri dolu olabilir. Bu da ortamda bulunanların hastalığına sebep olur. Nitekim daha önceden klima hastalığı olarak bilinen Lejyoner Hastalığını duymuşuzdur.

Klima bakımı ne zaman yapılmalı? Sorusunun cevabını şöyle verebiliriz. Klima servisinizce öngörülen rutin klima servis bakımı takviminize titizlikle uymalısınız. Yaz ayların başlamadan klima bakımı tercih edilebilir. Klima filtrelerinin kontrolleri unutulmamalıdır.

Klima bakımınız için bir takvim oluşturmak ve klimasa, klima servis hizmeti kapsamında garantili hizmet almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 0212 876 0 888

Klima bakımı yapılmazsa ne olur?

Öncelikle bunu kesinlikle önermiyoruz. yani klima rutin olarak en az yılda bir kez bakımını yaptırmalısınız. Klima bakımı yapılmasa öncelikle sizi hasta eder bunu unutmayın. Klima hastalığının yanı sıra, klima enerji tasarrufu yapmaz, arıza ihtimali artar ve size daha pahalıya mal olur. Klima bakım zamanı olarak yaz ayları başlamadan ve yaz sonu klimanın bakımının yapılmasını önermekteyiz. İstanbul da güvenilir klima servis hizmetleri ile klimasa.com yanınızda.

Diğer yazımız ev klimanın gazı biterse ne olur yazımızı okudunuz mu?

Klimasa Kampanyalar

Klima gaz dolum fiyatları 2019

Klima gaz dolum fiyatları 2019 Klima gazları farklı tiplerde üretilir ve bu klima gazları da tiplerine göre de farklı fiyatlardadır. R410 klima gazı, R407 klima gazı, R22 klima gazı bunlar dışında da elbette farklı tipler vardır. En yüksek k ...
klimasa takvim 09.03.2019 | klimasa takvim Gösterim ( 96055 )

Klimanın bakım ücreti

Klimanın bakım ücreti Yazın gelmesi ile artık televizyonlarda klima reklamları artmaya başladı. Kampanyalı klimalar, indirimli klima fiyatları gibi seçenekler tüketiciye sunulmaktadır. Mevcutta kliması olanlar ise klimaları için ser ...
klimasa takvim 10.04.2018 | klimasa takvim Gösterim ( 4126 )
klimasa.com Klima Servis Hizmetinde En İyisi

İstanbul geneli tüm bölgelere Montaj, Bakım, Tamir, Taşıma ve Teknik Destek Hizmeti klimasa.com tarafından sunulmaktadır.

klimasa logosu
Anasayfa | Online Servis Formu | Yardım | 0212 876 0 888

Kesintisiz Hizmet

klima kesintisiz hizmet

Hızlı Servis

klima hızlı servis

Profesyonel Ekip

klima kaliteli hizmet

Garantili Hizmet

klima garantili servis
Klima ya dair teknik servis işleriniz için, TEK adres KLİMASA 7/24 Profesyonel Klima servis hizmeti ile yanınızda.
Klima ServisiGoogle
klimasa banka
klimasa.com © Copyright - 2017 web tasarım seo Web Tasarım & SEO
HEMEN ARA