0532 431 67 26 İstanbul | 0533 590 16 50 Ankara

Klima gazı dolum işlemi

Klima gazı dolum işlemi
klimasa takvim 18.03.2018 | klimasa takvim Gösterim ( 12203 )
Klima gazı dolum işlemi Özellikle yaz aylarında en çok kullandığımız cihazların başında gelen klimalar, diğer cihazlara göre daha hassas sistemlere sahiptir. Bu yüzden klima bakımı son derece önemlidir. Klima servis bakımı yapılırken klima için öncelikli olarak liste başında klimanın gazı ve klima gaz dolum işlemi gelmektedir.

Klima gazı R22 ve R410 klima gaz çeşitleri hakkında bilgi verelim. R22 klima gazı daha eski dir, halen kullanılmaktadır ama zaman içerisinden artık kullanımının kalmayacağını söylenebilir. Bunun en önemli sebebi R22 klima gazının ozan tabakasına verdiği zarar olduğunu söylemek yanlış olmaz sanırım. İlerleyen zamanlarda eski klimalarımıza gaz bastırmak için R22 klima gazını bulamaya biliriz, bu yüzden klima alırken klima gazının türüne dikkat etmek gereklidir.

R410 Klima gazı iki farklı tipte gazın birleşiminden oluşmaktadır, sistem basıncı R22 gazına göre bu yüzden daha yüksektir. R410 klima gazının ozon tabakasına zararı yoktur bu neden le tercih sebebi olarak yeni klima üretimlerinde kullanılmaktadır. Şöylede bir gerçek vardır ki R22 klima gazı soğutma işleminde biraz daha başarılıdır.

Klima gaz dolum fiyatları

Klima tipleri kullanım alanlarına göre farklılık gösterdiği için, klima gaz tüpleri de klimalara göre çok farklı boyutlardadır. Klima gaz dolum fiyatları için şöyle bir aralık vermek daha doğru olur,
Klima gaz dolum fiyatları 100 TL ile 350 TL arasında değişebilmektedir.

Bize ulaşarak, klima marka ve modelini belirttiğiniz de klima gazı dolumunuz için net bir ücret söyleyebiliriz. Klima gazı dolumu fiyatları olarak İstanbul da uygun fiyat ve kaliteli hizmet için memnuniyet garantisi vermekteyiz. klimasa.com

klimasa.com Klima Servis Hizmetinde En İyisi

İstanbul ve Ankara geneli tüm bölgelere Montaj, Bakım, Tamir, Taşıma ve Teknik Destek Hizmeti klimasa.com tarafından sunulmaktadır.

klimasa logosu
Anasayfa | Online Servis Formu | Yardım | 0212 876 0 888

Kesintisiz Hizmet

klima kesintisiz hizmet

Hızlı Servis

klima hızlı servis

Profesyonel Ekip

klima kaliteli hizmet

Garantili Hizmet

klima garantili servis
Klima ya dair servis işleriniz için, TEK adres KLİMASA 7/24 Profesyonel Klima servis hizmeti ile yanınızda.
Klima ServisiGoogleKlima bakım fiyatları istanbul
klimasa banka
klimasa.com © Copyright - 2020 web tasarım seo Web Tasarım & SEO