0 212 876 0 888 | 0532 431 67 26

Klima taşıma işlemi

Klima taşıma işlemi Klima taşıma işlemi
klimasa takvim 04.03.2016 | klimasa takvim Gösterim ( 2034 )
Aynı ev içerisinde bazı sebepler gereği klimalarımızın yerlerini değiştirmek gerekebilir. Yada ev taşınma sebebi ile klimalar sökülerek yeni evinize taşınması durumları sürekli karşılaştığımız olaylardandır.

Her ne sebeple olursa olsun klimalarınız istediğiniz yere uzman ekiplerimiz sayesinde taşınır, klimanızın montajı garantili bir şekilde yeniden yapılır.

Uzman yetkili klima servisi tarafından yapılmayan işler ileride size daha pahalıya varacak sorunlar yaratabilir. Klima taşıma işlerinizi de, klima bakım onarım işlerinizi de alanında uzman teknik ekiplerin yapması her zaman için siz değerli müşterilerimize önerimizdir.

Klimasa olarak sektörde yılların deneyimi ve tecrübesi ile, uzman ekip ve ekipmanlarımızla 7 /24 istanbul da her bölgeye klima servis hizmeti sunmaktayız.

Klima taşıma fiyatlarına gelecek olursak, klima taşıma fiyatlandırması öncelikli olarak klimanın tipine göre değişiklik göstermektedir. Daha sonra klimanın taşınacağı yerde klima taşıma ücretini belirlemede etkendir. Klima taşıma fiyatı olarak şöyle bir ücret aralığı vermek daha doğru olur;

Klima taşıma ücreti, Klima taşıma fiyatı : 50 TL ile 350 TL arasında değişebilmektedir.

Klimasa Kampanyalar

Klima gaz dolum fiyatları 2020

Klima gaz dolum fiyatları 2020 Klima gazları farklı tiplerde üretilir ve bu klima gazları da tiplerine göre de farklı fiyatlardadır. R410 klima gazı, R407 klima gazı, R22 klima gazı bunlar dışında da elbette farklı tipler vardır. En yüksek k ...
klimasa takvim 27.03.2020 | klimasa takvim Gösterim ( 102774 )

Klima bakım fiyatları

Klima bakım fiyatları Yazın gelmesi ile artık televizyonlarda klima reklamları artmaya başladı. Kampanyalı klimalar, indirimli klima fiyatları gibi seçenekler tüketiciye sunulmaktadır. Mevcutta kliması olanlar ise klimaları için ser ...
klimasa takvim 27.03.2020 | klimasa takvim Gösterim ( 4601 )
klimasa.com Klima Servis Hizmetinde En İyisi

İstanbul geneli tüm bölgelere Montaj, Bakım, Tamir, Taşıma ve Teknik Destek Hizmeti klimasa.com tarafından sunulmaktadır.

klimasa logosu
Anasayfa | Online Servis Formu | Yardım | 0212 876 0 888

Kesintisiz Hizmet

klima kesintisiz hizmet

Hızlı Servis

klima hızlı servis

Profesyonel Ekip

klima kaliteli hizmet

Garantili Hizmet

klima garantili servis
Klima ya dair servis işleriniz için, TEK adres KLİMASA 7/24 Profesyonel Klima servis hizmeti ile yanınızda.
Klima ServisiGoogleKlima bakım fiyatları istanbul
klimasa banka
klimasa.com © Copyright - 2020 web tasarım seo Web Tasarım & SEO
HEMEN ARA