0532 431 67 26 İstanbul | 0533 590 16 50 Ankara

Klima taşıma nasıl yapılır?

Klima taşıma nasıl yapılır?
klimasa takvim 20.01.2018 | klimasa takvim Gösterim ( 2334 )
Klima taşıma nasıl yapılır? Klimanız var, klima montajı yapıldı sorunsuz çalışmakta. Ama klimanızın yerini değiştirmek isteyebilirsiniz, evinizi taşımış olabilirsiniz, ofiste klimanın yerini değiştirmek istersiniz. Bu gibi durumlar sürekli başımıza gelir ve klimanın taşınması gereklidir. Klima taşıma işlemi nasıl olur diye düşünmektesiniz.

Klima taşıma işlemi

Klimayı ilk aldığınız zaman montaj işlemini siz yapamazsınız. Bunun için servis gereklidir. Aslına bakılırsa klima taşıma işlemi de aynı bu şekildedir. Kendinizin bunu yapması çok güçtür. Kaş yapayım derken göz çıkarmaya benzer. Klima sökme işlemi sırasında klima gazını kaçırırsanız yada bir parçaya zarar verirseniz o zaman daha fazla ücret ödemek zorunda kalabilirsiniz. 

Klima taşıma işlemi nasıl yapılır? Öncelikle işinde uzman bir servis elemanında yardım isteyiniz. Klima taşıma işlemi için klima gerekli yerlerinden sökülür, klima dış ünitesi duvardan sökülür, klima gazı için ayrıca dikkatli işlem gerekebilir. Sorasında istediğiniz yere klimanın yeniden montajı yapılır. Bunu klima sökme takma işlemi de denebilir. Taşıma esnasında, klima gazını kaçırmadan sökme çok önemlidir.

Klima taşıma ücreti ne kadar?

Klima modeline göre farklı olabilir. Klimanın taşınacağı yerde fiyatta etkilidir. Bunlar göz önüne alındığı zaman klima taşıma ücreti 100 TL ile 300 TL arasında değişebilir. Sizde hemen klimanız için klima taşıma fiyatı ne kadar öğrenin. Online olarak sorabilir siniz. Yada bize 0212 876 0 888 den ulaşınız. 

En uygun klima taşıma fiyatı için bizden teklif isteyin. İstanbul klima taşıma işlemi. Klima taşıma işi beylikdüzü, büyükçekmece klima taşıma ücreti, Avcılar klima taşıma işleri.
klimasa.com Klima Servis Hizmetinde En İyisi

İstanbul ve Ankara geneli tüm bölgelere Montaj, Bakım, Tamir, Taşıma ve Teknik Destek Hizmeti klimasa.com tarafından sunulmaktadır.

klimasa logosu
Anasayfa | Online Servis Formu | Yardım | 0212 876 0 888

Kesintisiz Hizmet

klima kesintisiz hizmet

Hızlı Servis

klima hızlı servis

Profesyonel Ekip

klima kaliteli hizmet

Garantili Hizmet

klima garantili servis
Klima ya dair servis işleriniz için, TEK adres KLİMASA 7/24 Profesyonel Klima servis hizmeti ile yanınızda.
Klima ServisiGoogleKlima bakım fiyatları istanbul
klimasa banka
klimasa.com © Copyright - 2020 web tasarım seo Web Tasarım & SEO