mobil menu
ara ara
0 212 876 0 888 | 0530 313 67 26

İkinci el inverter klima fiyatları

İkinci el inverter klima fiyatları
klimasa takvim 19.03.2018 | klimasa takvim Gösterim ( 1888 )
İkinci el inverter klima fiyatları Klima fiyatları önceki yıllara kıyasla biraz daha hesaplı olsa da en düşük fiyat ile 2000 TL lik bir fiyatı duvar tipi klima için gözden çıkarmak gerekiyor. Klima özelliğine göre inverter klima fiyatları da biraz daha yüksektir. Bu sebep ile ikinci el klima alım satımı ile de klima ihtiyacımızı karşılayabiliriz. Farklı klima ihtiyaçlarımız için her tipte ikinci el klimalar piyasada mevcuttur. İkinci el inverter klima ücretleri, inverter olmayanlara göre biraz daha yüksektir. Bunun sebebi inverter klimaların enerji tasarrufu gösterilebilir. Bu konu ile ilgili ayrıntılı olarak inverter klima ve split klima arasındaki fark nelerdir? Yazımızı okuyabilirsiniz.

İkinci el klima alım satım yaparken

İkinci el klima almaya karar vermişseniz, birkaç tavsiye verelim. Alacağınız klimanın bakımlarının yapılmış olmasına çok dikkat edin, aksi durumda biraz ucuz olarak aldığınız klima size daha pahalıya gelebilir. İkinci el klima motorunun durumunu öğrenin ve klima montajının kime ait olduğunu sorun. Klima montajı ücreti de klimanın tipine göre 100 TL ile 250 TL arasında değişebilir. Bunu öğrenmeniz faydanıza olacaktır.

İkinci el klima fiyatı

İhtiyacınız olan klima tipine göre, elimizde olan farklı ikinci el klima bilgilerini inceleyiniz. İkinci el klima ücretleri 500 TL den başlar, 2000 TL – 3000TL ye kadar ikinci el klima fiyatları vardır. İkinci el inverter klima ücretleri biraz daha yüksek olur. Klimanın inverter olup olmadığını öğrenin.

Klimasa, ikinci el klima fiyatları

Alacağınız klimayı güvenilir, kurumsal bir firmadan almaya önem veriniz. Bu şekilde aldığınız ürünün arkasında bir güvenilir klima servisi, bir firma bulursunuz. Elimizde olan ikinci el klimaların tüm bakımları özenle yapılmış montaja hazır durumdadır.

KLİMASA yılların tecrübesi ile klimaya dair her şey için yanınızda. Her marka klimanız için İstanbul’da güvenilir klima servisi KLİMASA. Bilgi için hemen 0212 876 0 888 arayın.

İstanbul klima tamiriklimasa.com Klima servis hizmetinde en iyisi - İstanbul'da Güvenilir klima servis firması.

İstanbul geneli tüm bölgelere Montaj, Bakım, Tamir, Taşıma ve Teknik Destek Hizmeti klimasa.com tarafından sunulmaktadır.

Klima soğutuyor ama ısıtmıyor

Klima soğutuyor ama ısıtmıyor

Yaz aylarında daha sık kullandığımız klimalar, normal de dört mevsim kullanılmaktadır. Kış mevsiminde de klima ortamı ısıtmak için kullanılır. Klimanın kış ayarı var mı? Klima kış ayarı nasıl yapılır? Klima kumandası üzerinde yer alan güneş ve kar işaretleri öncelikli olarak klimanın mevsime göre seçimini sağlar. Sonra sıcaklık derecesi ayar Okuma: 3975 | Devamını Oku

Güvenilir Servis Firması

klimasa klima servisi İstanbul

Kesintisiz Hizmet

klima kesintisiz hizmet

Hızlı Servis

klima hızlı servis

Profesyonel Ekip

klima kaliteli hizmet

Garantili Hizmet

klima garantili servis

Anasayfa | Online Servis Formu | Yardım

Klima ya dair teknik servis işleriniz için, TEK adres KLİMASA 7/24 Profesyonel Klima servis hizmeti ile yanınızda.
Klima ServisiGoogleXHTMLCSSALEXA

klimasa facebook klimasa instagram klimasa twitter klimasa blog klimasa youtube

klimasa banka
klimasa.com © Copyright - 2021 web tasarım seo Web Tasarım & SEO