0 212 876 0 888 | 0532 431 67 26

İkinci el klima alım satım

İkinci el klima alım satım İkinci el klima alım satım
klimasa takvim 01.03.2018 | klimasa takvim Gösterim ( 1326 )
Klima ile ilgili her türlü işleminiz de yanınızdayız. KLİMASA, “klimaya dair her şey” sloganı ile, iklimlendirme sektöründe İstanbul’da öncü bir kurumsal firma olma yolunda emin adımlarla ilerlemeye devam etmektedir. Klima teknik servisi, klima montaj, bakım, tamir, klima taşıma gibi servis hizmetleri yanı sıra sıfır ve ikinci el klima satışları, ikinci el klima alım işlemleri de yapmaktayız.

İkinci el klima İstanbul

İstanbul’da gücenilir ikinci el klima alım ve satım hizmetleri yapmaktayız. İkinci el klimalarımızı belirli süreliğine garanti de vermekteyiz. Bakımları servis bölümümüzde yapılan montaja hazır ikinci el klimaları online inceleye bilirsiniz. Daha detaylı bilgi için hemen arayın, 0212 876 0 888. Bazı durumlarda alımı yapılan ikinci el klimalar web sayfamıza konulma aşamasında iken hemen satılmaktadır. Bu sebep ile bize ihtiyacınız olan ikinci el klima bilgilerini telefon ile sormanız daha hızlı sonuç verecektir. İstanbul da güvenilir klima servisi olarak bilinmek bize gurur vermektedir. Teknik servis hizmetlerinde güven çok önemlidir. 

İkinci el klima İstanbul dışında Türkiye geneli her ilimize göndermekteyiz. Siz isteyin gerisini KLİMASA ya bırakın. İkinci el klima alımı esnasında dikkat ediniz, klimanın durumu önemlidir, motoru, bakım durumu, klima btu değeri gibi bilgileri lütfen öğrenin.

İkinci el klima fiyatları

Klima fiyatları klima özelliklerine göre farklılık gösterir, ikinci el klima ücretleri için de klimanın durumu önemlidir, ikinci el klima alım fiyatları ortalama 800 TL ile 2000, 3000 TL arasında değişebilir. İkinci el inverter klima fiyatları da farklı olabilir. En doğru sonuç için iletişim geçebilirsiniz.

İkinci el klima salım satım fiyatları

Satmayı düşündüğünüz ikinci el klimalarınız için değerinde fiyatlar ile alım yapabiliriz. Bize hemen 0212 876 0 888 den ulaşarak ikinci el klimanız hakkında bilgi verin, teknik servisimizce incelenen klimanız için ikinci el klima alım satım fiyat teklifi verelim. İkinci el inverter klima alım ve satım hizmetleri de aynı şekilde yürütülür. 

KLİMASA olarak, her marka veya model için ikinci el klima alım satım hizmetleri vermektedir. 
  • Arçelik ikinci el klima alım satımı
  • Vestel ikinci el klima alım satımı
  • Altus ikinci el klima alım satımı, 
  • Mitsubishi ikinci el klima alım satımı, 
  • Bosch ikinci el klima alım satımı, 
  • Daikin ikinci el klima alım satımı, 
  • Sigma klima, Toshiba klima,

Klimasa Kampanyalar

Klima gaz dolum fiyatları 2019

Klima gaz dolum fiyatları 2019 Klima gazları farklı tiplerde üretilir ve bu klima gazları da tiplerine göre de farklı fiyatlardadır. R410 klima gazı, R407 klima gazı, R22 klima gazı bunlar dışında da elbette farklı tipler vardır. En yüksek k ...
klimasa takvim 09.03.2019 | klimasa takvim Gösterim ( 101843 )

Klimanın bakım ücreti

Klimanın bakım ücreti Yazın gelmesi ile artık televizyonlarda klima reklamları artmaya başladı. Kampanyalı klimalar, indirimli klima fiyatları gibi seçenekler tüketiciye sunulmaktadır. Mevcutta kliması olanlar ise klimaları için ser ...
klimasa takvim 10.04.2018 | klimasa takvim Gösterim ( 4468 )
klimasa.com Klima Servis Hizmetinde En İyisi

İstanbul geneli tüm bölgelere Montaj, Bakım, Tamir, Taşıma ve Teknik Destek Hizmeti klimasa.com tarafından sunulmaktadır.

klimasa logosu
Anasayfa | Online Servis Formu | Yardım | 0212 876 0 888

Kesintisiz Hizmet

klima kesintisiz hizmet

Hızlı Servis

klima hızlı servis

Profesyonel Ekip

klima kaliteli hizmet

Garantili Hizmet

klima garantili servis
Klima ya dair teknik servis işleriniz için, TEK adres KLİMASA 7/24 Profesyonel Klima servis hizmeti ile yanınızda.
Klima ServisiGoogle
klimasa banka
klimasa.com © Copyright - 2017 web tasarım seo Web Tasarım & SEO
HEMEN ARA