0 212 876 0 888 | 0532 431 67 26

Klima Fiyatları

Klima Fiyatları Klima Fiyatları
klimasa takvim 09.05.2017 | klimasa takvim Gösterim ( 1912 )
Yaz mevsimi gelmesi ile en çok düşündüğümüz elektronik aletlerin birincisi klima olmaktadır. Klima fiyatları merak edilir. Klima fiyatları öncelikle klima marka ve modeline göre, kapasitesine göre (BTU) değişir. Klima markalarında en çok aramalarda şu klima markaları öne çıkmaktadır.
-Vestel Klima Fiyatları
-Arçelik Klima Fiyatları
-Mitsubishi Klima Fiyatları bunun yanı sıra Toshiba Klima Fiyatları ve Midea Klima Fiyatları, Sigma klima fiyatları da aramalarda üst sıralarda yer almaktadır. 

Klima fiyatlarındaki en büyük fiyat farkını klimanın inverter olması veya A++ gibi enerji tasarrufu olması etkiler. Klima almadan önce ilk düşüncemiz klima ücreti olmamalıdır. Öncelik sizin nasıl bir klima ihtiyacınız olduğunun tespiti gerekir, klima keşifi olarak adlandırılır. Yani ucuza aldığınız bir klima sizin odanızı, iş yerini soğutmaz yada ısıtmaz ise bunun bir anlamı olmaz. Bunun tam tersini de düşünebiliriz çok pahalı klima, en pahalı klimayı aldınız ama size çok fazla geliyor bu da gereksiz bir masraftır. En doğrusu size en uygun olan klimayı uygun fiyat ile almaktır. 
Klima fiyatları 1000TL ile 5000TL arasında değişebilir.

Ülkemizde bir çok klima markaları vardır bazı devletlere ait daha fazla klima markaları olması piyasada bir tekelliğe sebebiyet verebilmektedir. Bunlardan Japon klimalar ve Alman klimalar çok duyulan klimalardır. Bunların yanı sıra ülkemizde üretim yapan ve dünya pazarına açılan Arçelik Klima, Beko Klima ve yerli markamız Vestel Klima, Sigma klima örnek olarak sayılabilir. Klimalar da son teknoloji olan inverter klimalar oldukça rövanşta dır.
Beko İnverter Klima,
Vestel İnverter Klima,
Arçelik İnverter Klima ,
Mitsubishi İnverter Klima,
Sigma inverter klima,
Midea İnverter Klima her klima markasına ait inverter klima üretmektedir.

Klimasa Kampanyalar

Klima gaz dolum fiyatları 2019

Klima gaz dolum fiyatları 2019 Klima gazları farklı tiplerde üretilir ve bu klima gazları da tiplerine göre de farklı fiyatlardadır. R410 klima gazı, R407 klima gazı, R22 klima gazı bunlar dışında da elbette farklı tipler vardır. En yüksek k ...
klimasa takvim 09.03.2019 | klimasa takvim Gösterim ( 101002 )

Klimanın bakım ücreti

Klimanın bakım ücreti Yazın gelmesi ile artık televizyonlarda klima reklamları artmaya başladı. Kampanyalı klimalar, indirimli klima fiyatları gibi seçenekler tüketiciye sunulmaktadır. Mevcutta kliması olanlar ise klimaları için ser ...
klimasa takvim 10.04.2018 | klimasa takvim Gösterim ( 4381 )
klimasa.com Klima Servis Hizmetinde En İyisi

İstanbul geneli tüm bölgelere Montaj, Bakım, Tamir, Taşıma ve Teknik Destek Hizmeti klimasa.com tarafından sunulmaktadır.

klimasa logosu
Anasayfa | Online Servis Formu | Yardım | 0212 876 0 888

Kesintisiz Hizmet

klima kesintisiz hizmet

Hızlı Servis

klima hızlı servis

Profesyonel Ekip

klima kaliteli hizmet

Garantili Hizmet

klima garantili servis
Klima ya dair teknik servis işleriniz için, TEK adres KLİMASA 7/24 Profesyonel Klima servis hizmeti ile yanınızda.
Klima ServisiGoogle
klimasa banka
klimasa.com © Copyright - 2017 web tasarım seo Web Tasarım & SEO
HEMEN ARA