mobil menu
ara ara
0 212 876 0 888 | 0530 313 67 26

Klima servisi hizmetlerinde bilmeniz gerekli

Klima servisi hizmetlerinde bilmeniz gerekli
klimasa takvim 02.06.2017 | klimasa takvim Gösterim ( 2165 )
Klima servisi hizmetlerinde bilmeniz gerekli Klima servis hizmetlerini temel olarak iki ana grup altında toplamak doğru olur. İlki yetkili klima servisi, ikincisi özel klima servisi dir. Klimanızı yeni aldınız veya klimanızın garantisi, klima garanti süresi dolmamış ise yetkili klima servisinden klimanızı ücretsiz tamir ettirebilirsiniz. Ama burada bir noktayı hatırlatmakta fayda var.

Yetkili klima servisi

Yetkili klima servisine klimanızı yaptırmak için aradınız, yetkili klima servisi geldi ve sizin klimanız daki arızayı yada klimanızın bozulmasını kullanıcıya ait olduğunu söyledi. O vakit yetkili klima servisi sizden yapılan klima bakım veya klima tamir ücretini talep ederler. Siz bu klima hatasının kendinizden kaynaklanmadığını düşünüyor ve bunun içinde bir kanıtınız var ise tüketici mahkemesine başvuruda bulunarak yetkili klima servisinden şikâyetçi olabilirsiniz.

Klimanızın garantisi doldu ise yetkili klima servisi hizmetlerinden ücret talep eder ve yetkili klima servisi ücretlerinin biraz daha pahalı olduğunu söyler isek sanırım yanlış olmaz. Ama bu fiyat farkını kendiniz karşılaştırır sanız daha doğru olur.

Klima bakımı veya klima tamir, montaj, klima taşıma gibi işlemler için hem yetkili klima servisinden hem de özel klima servisinden klima bakım servis fiyatı alarak bir kıyaslama yapabilirsiniz. Bu işlemleri online olarak da yapabilirsiniz. Online klima servis fiyatı alın www.klimasa.com veya telefon ile ulaşabilirsiniz, 0212 876 0 888.

KLİMASA özel klima servisi olarak yıllardır sektörün içerisinde bulunmakta ve müşterilerinin karşısına kurumsal bir firma olarak çıkmaktadır.

Klima servis hizmeti için dikkatli olunuz.

Klima servis hizmetleri için görüştüğünüz firma için tüm bilgilere sahip olduğunuzdan emin olunuz. Medya da bir çok haber görüyoruz. Adını ilk kez duyduğunuz çok ucuza yapacağını söyleyen kişileri araştırmadan tercih ettiğiniz bir klima bakım servisi kâbusunuz olabilir. Lütfen daha bilinçli olalım ve dikkat edelim.

Kurumsal yapısı ile KLİMASA hizmet verdiği her an müşterisinin ve yaptığı hizmetin yanındadır.

Klima montajı

Klima servislerinde çok gördüğümüz klima montaj ve klima demontaj yani klimanın taşınması, klima sökme takma işlemleri de uzmanlarca yapılması gereken bir işlemdir. Klima montajı klimanın tüketeceği enerjiyi bile etkiler.

Klima gaz dolumu

Klima gaz dolum hizmeti de sıklıkla klima bakımı sırasında yapılan işlemlerden dir. Klima gaz dolum fiyatı da hep merak edilir. Normalde klima gazı tükenmez, klima gazının eksilmesi veya klima gazının bitmesi demek sistemde kaçak olduğunu gösterir. Klima gazı bittiği nasıl anlaşılır yazıyı okuyunuz. Bu durumda derhal klima tamiri gereklidir. Klima gaz dolum ücreti, klima bakım fiyatı İstanbul’da klima servis hizmetleri için klimasa.com dan fiyat teklifi almadan karar vermeyin. Sonra duyduğunuzda üzülebilirsiniz.

Klima servisi İstanbul, 0212 876 0 888

İstanbul’da klima servisi, klimanız için istediğiniz hizmeti bize bildirin sizin için en uygun klima bakım ücretini en uygun klima servis fiyatı teklifini verelim. Dilerseniz klimanızı yenisi ile değiştirelim yada farklı bir odanıza ikinci bir klima için, uygun çok temiz tüm bakımları tam montaja hazır ikinci el klima verelim. Klimaya dair her şey KLİMASA da, siz isteyin yeter. İkinci el klima alırken dikkat 
Klima montaj ücreti, klima servis fiyatı yazılarımızı okudunuz mu?
İstanbul klima tamiriklimasa.com Klima servis hizmetinde en iyisi - İstanbul'da Güvenilir klima servis firması.

İstanbul geneli tüm bölgelere Montaj, Bakım, Tamir, Taşıma ve Teknik Destek Hizmeti klimasa.com tarafından sunulmaktadır.

Klima gazı dolum işlemi

Klima gazı dolum işlemi

Özellikle yaz aylarında en çok kullandığımız cihazların başında gelen klimalar, diğer cihazlara göre daha hassas sistemlere sahiptir. Bu yüzden klima bakımı son derece önemlidir. Klima servis bakımı yapılırken klima için öncelikli olarak liste başında klimanın gazı ve klima gaz dolum işlemi gelmektedir.

Klima gazı R22 ve R410 k Okuma: 12792 | Devamını Oku

Güvenilir Servis Firması

klimasa klima servisi İstanbul

Kesintisiz Hizmet

klima kesintisiz hizmet

Hızlı Servis

klima hızlı servis

Profesyonel Ekip

klima kaliteli hizmet

Garantili Hizmet

klima garantili servis

Anasayfa | Online Servis Formu | Yardım

Klima ya dair teknik servis işleriniz için, TEK adres KLİMASA 7/24 Profesyonel Klima servis hizmeti ile yanınızda.
Klima ServisiGoogleXHTMLCSSALEXA

klimasa facebook klimasa instagram klimasa twitter klimasa blog klimasa youtube

klimasa banka
klimasa.com © Copyright - 2021 web tasarım seo Web Tasarım & SEO