0 212 876 0 888 | 0532 431 67 26

Klima sigorta attırıyor

Klima sigorta attırıyor Klima sigorta attırıyor
klimasa takvim 07/07/2016 | klimasa takvim Gösterim ( 2498 )
Klima sigorta attırıyor, klima kullanıcılarının sıklıkla karşılaştığı bir problem olan sigortaların atması, özellikle klima çalışma sırasında gerçekleştiği için, klima sigortaları neden attırır, klimanın sigortayı yaktı, klima sigortayı attırıyor gibi şikâyetler görülüyor.

Klima sigortayı neden attırır? 
Montajı düzgün olarak yapılmayan, elektrik tesisatı kontrol edilmeyen ve gerekli önlemleri alınmayan, yapılması gereken elektrik tesisatı işlemlerini klima montajı sırasında yapılmamış, topraklaması zayıf olan yada topraklama olmayan mekanlar da bulunan, klimanın sigortayı sürekli attırması olağandır. Bunlar dışında klimanız farklı arızaları da olabilir, ekovatı arızalanmış veya kapasitör arızalanmış olabilir. Bu belli zaman aralığında sürekli oluyor ise klimanız da bundan zarar görebilir. Elektrik tesisatınız tamamen yana bilir. Klimanız sigortayı attırıyor ise bunu ihmal etmeden yaptırmanızı öneririz. Klima tamiri ve düzeltilmesi için biz hemen arayınız, klima tamir fiyatlarımızı sorarak öğrene bilirsiniz. 0212 876 0 888.

Klima montajı 
Klima kullanımı sırasında sürekli sorun yaşamamak, enerji tasarrufu sağlaması için ve klimanızın, elektrik tesisatınızın uzun ömürlü olması için klima montaj işlemi önemli bir işlemdir. Klima montajının uygun, kurallarına göre yapılması zaman içerisinde sorun yaşamamanızı sağlar. Klimanın sigortayı attırması da klimanın montajı sırasın da eksik yapılan bazı işlemlerden olmaktadır. Klimanızın sigorta attırması gibi probleminiz var ise bizimle iletişime geçe bilirsiniz. 0212 876 0 888 İstanbul’da başta beylikdüzü klima servisi, avcılar klima servisi, büyükçekmece klima servisi, Küçükçekmece klima servisi, merter klima servisi, esenyurt klima servisi olmak üzere tüm ilçeler için klima servis hizmetleri sunmaktayız.

Klimasa Kampanyalar

Klima gaz dolum fiyatları 2018

Klima gaz dolum fiyatları 2018 Klima gazları farklı tiplerde üretilir ve bu klima gazları da tiplerine göre de farklı fiyatlardadır. R410 klima gazı, R407 klima gazı, R22 klima gazı bunlar dışında da elbette farklı tipler vardır. En yüksek k ...
klimasa takvim 23/02/2018 | klimasa takvim Gösterim ( 17995 )

Klimanın bakım ücreti

Klimanın bakım ücreti Yazın gelmesi ile artık televizyonlarda klima reklamları artmaya başladı. Kampanyalı klimalar, indirimli klima fiyatları gibi seçenekler tüketiciye sunulmaktadır. Mevcutta kliması olanlar ise klimaları için ser ...
klimasa takvim 10/04/2018 | klimasa takvim Gösterim ( 2296 )
klimasa.com Klima Servis Hizmetinde En İyisi

İstanbul geneli tüm bölgelere Montaj, Bakım, Tamir, Taşıma ve Teknik Destek Hizmeti klimasa.com tarafından sunulmaktadır.

klimasa logosu
Anasayfa | Online Servis Formu | Yardım | 0212 876 0 888

Kesintisiz Hizmet

klima kesintisiz hizmet

Hızlı Servis

klima hızlı servis

Profesyonel Ekip

klima kaliteli hizmet

Garantili Hizmet

klima garantili servis
Klima ya dair teknik servis işleriniz için, TEK adres KLİMASA 7/24 Profesyonel Klima servis hizmeti ile yanınızda.
Klima ServisiGoogle
klimasa banka
klimasa.com © Copyright - 2017 web tasarım seo Web Tasarım & SEO
HEMEN ARA(sabit) HEMEN ARA(cep)