mobil menu
ara ara
0 212 876 0 888 | 0530 313 67 26

Klima soğutuyor ama ısıtmıyor

Klima soğutuyor ama ısıtmıyor
klimasa takvim 10.12.2017 | klimasa takvim Gösterim ( 3974 )
Klima soğutuyor ama ısıtmıyor Yaz aylarında daha sık kullandığımız klimalar, normal de dört mevsim kullanılmaktadır. Kış mevsiminde de klima ortamı ısıtmak için kullanılır. Klimanın kış ayarı var mı? Klima kış ayarı nasıl yapılır? Klima kumandası üzerinde yer alan güneş ve kar işaretleri öncelikli olarak klimanın mevsime göre seçimini sağlar. Sonra sıcaklık derecesi ayarlanır. Tabi her klima için farklı fonksiyoneller mevcut olabilir. Bu her klima markası veya modeli için değişebilir. Mesela Arçelik klima kış ayarı, Vestel klima kış ayarından farklı olabilir elbetteki. 

Klima sıcak üflemiyor,

Klimanız da ısıtmama probleminin farklı nedenleri olabilir. Bu durumda uzman ekiplerce kontrolü gerekebilir. Klima tam ısıtmıyor, klima sıcak üflemiyor gibi bir şikayet klima gazının eksik olmasından kaynaklanabilir ve klima motorunun da kontrolü gereklidir. Klima soğutma yapıyor ama ısıtmıyor ise klima eşanjörleri kontrolü, motor kontrolü gereklidir. Klima bakımının kesinlikle yapılmasını öneriyoruz.

İstanbul da her marka klima servisi olarak kurumsal yapımız ile yılların tecrübesi ve birikimi ile en iyi hizmeti sunmaktan memnunuz. Müşterilerimizin bizi tercih etmesi ve geri dönüşleri yaptığımız işin ne kadar doğru ve kaliteli olduğunun bir kanıtıdır.

Klimasa ismi ile açtığımız bu yolda kendimizi sürekli geliştirmeyi ve yenilemeyi hiçbir zaman bırakmadık. Beylikdüzü merkez olmak üzere İstanbul'da her ilçe için klima servis hizmetleri yürütmekteyiz. Bahçelievler, Avcılar, Büyükçekmece, Küçükçekmece, Bakırköy, Merter, Atakent ve daha fazlası klima servisi 0212 876 0 888.

Klimalar bakım ihtiyacı olan cihazlardır. Klimanın bakımının aksatılması öncelikli olarak ortam havasının kalitesini düşürür. Klimanın daha uzun ömürlü olması için rutin bakımları önemlidir. Klima servisi olarak en iyi hizmet ve uygun fiyatlar ile Beylikdüzü ofisimizde öncelikli Beylikdüzü, Avcılar, Büyükçekmece, Bahçelievler, Bakırköy, Sefaköy, Merter gibi İstanbul'da Arçelik klima servisi olarak tüm arıza, bakım, montaj, tamir gibi her işleminiz için yanınızdayız. 

Beylikdüzü klima servisi

Ofis merkezimiz Beylikdüzün de yer almaktadır. Beylikdüzün de klima servisi mi aradınız? o vakit doğru yerdesiniz. Beylikdüzü klima servisi, Bahçelievler klima servisi ve daha fazlası …

Klima servis fiyatı

Ortalama klima servis ücreti 50 TL ile 150 TL arasında değişmektedir. Klima modelinize göre bu değişmektedir. Online olarak klima servisi fiyatı ne kadar hemen öğrenebilirsiniz yada 0212 876 0888 den bilgi alabilirsiniz.


İstanbul klima tamiriklimasa.com Klima servis hizmetinde en iyisi - İstanbul'da Güvenilir klima servis firması.

İstanbul geneli tüm bölgelere Montaj, Bakım, Tamir, Taşıma ve Teknik Destek Hizmeti klimasa.com tarafından sunulmaktadır.

Kış sonrası klima bakımı, Klima bakım ücreti

Kış sonrası klima bakımı, Klima bakım ücreti

Kış sonrası klima bakımı, klima bakımı fiyatı. Kış mevsimi bitmek üzere, artık güneşi daha fazla hisseder olduk.Yavaştan klimaya,serinlemeye ihtiyaç duymaktayız. Bilindiği gibi klimalar bakımı yapılmadan kullanılmaması gereken elektronik cihazlardır. 
Kış sonrası klima bakımı,klimanın sağlıklı çalışması ve ortamdaki havayı temiz tutması aç Okuma: 2518 | Devamını Oku

Güvenilir Servis Firması

klimasa klima servisi İstanbul

Kesintisiz Hizmet

klima kesintisiz hizmet

Hızlı Servis

klima hızlı servis

Profesyonel Ekip

klima kaliteli hizmet

Garantili Hizmet

klima garantili servis

Anasayfa | Online Servis Formu | Yardım

Klima ya dair teknik servis işleriniz için, TEK adres KLİMASA 7/24 Profesyonel Klima servis hizmeti ile yanınızda.
Klima ServisiGoogleXHTMLCSSALEXA

klimasa facebook klimasa instagram klimasa twitter klimasa blog klimasa youtube

klimasa banka
klimasa.com © Copyright - 2021 web tasarım seo Web Tasarım & SEO