mobil menu
ara ara
0 212 876 0 888 | 0530 313 67 26

Klimanın kış ayarı, klima ısıtmıyor ise

Klimanın kış ayarı, klima ısıtmıyor ise
klimasa takvim 20.10.2018 | klimasa takvim Gösterim ( 5628 )
Klimanın kış ayarı, klima ısıtmıyor ise Yaz aylarının bitmesi ile klimalar artık serinlemek ten daha çok ısınma amaçlı kullanılmaya başlandı. Klimanın kış ayarı nasıl yapılır? Klima da kış ayarı var mıdır, her klima markası farklılık gösterecektir elbette ki lakin klima kumandaları ile klimanın kış ayarına geçmek oldukça kolaydır. Klimayı kış ayarına aldığınızda, klimanın sıcaklık derecesini de yükseltmeyi unutmayınız. Klimayı kış moduna aldınız ama klima ısıtmıyor, klima soğuk üflüyor ya da klima iyi ısıtmıyor gibi şikâyetiniz mi var?

Klima kış ayarı,

Klimanın ısıtmamasının farklı nedenleri olabilir, ilk olarak klimanın gazının kontrol edilmesi gerekebilir. Klima gazının eksik olması klimanın tam ısıtmamasını veya tam soğutmamasını sağlar. Klimanızda kısa devre olabilir, klima motoru da arızalı olabilir. İnverter klima ısıtmıyor gibi şikayetler de klimanın inverter olması ısınmada sıkıntı çıkarmayacağı anlamına gelmez. Klimanız kış modun da arıza kodu veriyor ise bu hata kodunu kontrol ediniz.

Klima ısıtmıyor, sorununuz hala devam ediyor ise bize 0212 876 0 888 nolu telefondan ulaşarak bilgi alabilirsiniz. Klima tamir fiyatlarını, klima servis ücretini öğrene bilirsiniz. Her marka klima için klima tamiri, klima servis hizmetleri yapılmaktadır. En uygun klima gaz dolumu uzman ekiplerimiz ile yapılır. Klima gaz dolum fiyatını öğrenin. Klimanızın tam ısıtmaması klima gazından olabilir.

İstanbul klima tamiriklimasa.com Klima servis hizmetinde en iyisi - İstanbul'da Güvenilir klima servis firması.

İstanbul geneli tüm bölgelere Montaj, Bakım, Tamir, Taşıma ve Teknik Destek Hizmeti klimasa.com tarafından sunulmaktadır.

Klima taşıma nasıl yapılır?

Klima taşıma nasıl yapılır?

Klimanız var, klima montajı yapıldı sorunsuz çalışmakta. Ama klimanızın yerini değiştirmek isteyebilirsiniz, evinizi taşımış olabilirsiniz, ofiste klimanın yerini değiştirmek istersiniz. Bu gibi durumlar sürekli başımıza gelir ve klimanın taşınması gereklidir. Klima taşıma işlemi nasıl olur diye düşünmektesiniz.

Klima taşıma işle Okuma: 2809 | Devamını Oku

Güvenilir Servis Firması

klimasa klima servisi İstanbul

Kesintisiz Hizmet

klima kesintisiz hizmet

Hızlı Servis

klima hızlı servis

Profesyonel Ekip

klima kaliteli hizmet

Garantili Hizmet

klima garantili servis

Anasayfa | Online Servis Formu | Yardım

Klima ya dair teknik servis işleriniz için, TEK adres KLİMASA 7/24 Profesyonel Klima servis hizmeti ile yanınızda.
Klima ServisiGoogleXHTMLCSSALEXA

klimasa facebook klimasa instagram klimasa twitter klimasa blog klimasa youtube

klimasa banka
klimasa.com © Copyright - 2021 web tasarım seo Web Tasarım & SEO