mobil menu
ara ara
0 212 876 0 888 | 0530 313 67 26

Sahte teknik servislere dikkat

Sahte teknik servislere dikkat
klimasa takvim 18.06.2017 | klimasa takvim Gösterim ( 2278 )
Sahte teknik servislere dikkat Sahte teknik servisler can yakıyor, bu dolandırıcılık yöntemi internet üzerinden çalışıyor. Sahte yetkili servis tuzağına dikkat edin. İnternette aradığınız ve karşınıza çıkan ilk yetkili servis numarasını internet sayfasını ziyaret etmeden, araştırma yapmadan gerçek mi? Kurumsal bir yapısı var mı? Gerçek olarak bir iletişim adresi ve sabit telefonu var mı gibi bilgileri kontrol etmeden lütfen aramayın. Sahte yetkili servis tuzağına dikkat edin.

Bu konu ile ilgili çok fazla şikayetler gelmekte, haber kanalların da mağdurları görmekteyiz. Tüketici sorunları derneği de konu ile ilgili sahte yetkili servis uyarısı yapmaktadır.

Sahte teknik servislere dikkat

İnternette sahte yetkili servis tuzağı gün geçtikçe artmaktadır. İnternette telefon numarası veren dolandırıcılar arayan kişilerin evlerine gitmekte aynı servis elemanı gibi daha sonra arızalı olarak söylediğiniz cihazı ya götürüp getirmemekte yada arızayı gidermeden, parça takmadan yaptık diye çok yüksek fiyatlarda size masraf çıkarmaktadırlar. Medyadan duyduğumuz evleri bile soymakta tüketicileri mağdur etmektedir.

Sahte yetkili servis tuzağına

Teknik servisi internette aradığınız da karşınıza çıkan ilk numaraları araştırmadan hemen arayıp işlem yapmayınız. Firma hakkında detaylı bir araştırma yapınız. Servis fiyatlar normal dan çok ucuz olan hizmetleri incelemeden kabul etmeyin, sonrası çok daha pahalı olabilir. Servis hizmetleri için kurumsal, açık adresi belli olan, sabit telefonları var olan firmaları tercih edin. Sahte teknik servis mağduru olayın …

KLİMASA, Klima Servis Hizmetleri 0212 876 0 888.
İstanbul klima tamiriklimasa.com Klima servis hizmetinde en iyisi - İstanbul'da Güvenilir klima servis firması.

İstanbul geneli tüm bölgelere Montaj, Bakım, Tamir, Taşıma ve Teknik Destek Hizmeti klimasa.com tarafından sunulmaktadır.

Sefaköy klima servisi, 0212 876 0 888

Sefaköy klima servisi, 0212 876 0 888

Klima servislerinde güven çok önemlidir. Teknik servis geldiğinde ne yapıyor, parça değişimi gerekli mi? Bu soruların cevabı çok önemlidir. Bazı dolandırıcılar, teknik servis hizmeti veriyoruz diye geliyor cihazı tamir etmeden yüksek ücretler alıp kayıplara karışıyor. Lütfen bu şekilde her klima servisine itibar etmeyin. Biraz araştırma yaparak, bu Okuma: 1757 | Devamını Oku

Güvenilir Servis Firması

klimasa klima servisi İstanbul

Kesintisiz Hizmet

klima kesintisiz hizmet

Hızlı Servis

klima hızlı servis

Profesyonel Ekip

klima kaliteli hizmet

Garantili Hizmet

klima garantili servis

Anasayfa | Online Servis Formu | Yardım

Klima ya dair teknik servis işleriniz için, TEK adres KLİMASA 7/24 Profesyonel Klima servis hizmeti ile yanınızda.
Klima ServisiGoogleXHTMLCSSALEXA

klimasa facebook klimasa instagram klimasa twitter klimasa blog klimasa youtube

klimasa banka
klimasa.com © Copyright - 2021 web tasarım seo Web Tasarım & SEO