0 212 876 0 888 | 0532 431 67 26

Sefaköy klima servisi, 0212 876 0 888

Sefaköy klima servisi, 0212 876 0 888 Sefaköy klima servisi, 0212 876 0 888
klimasa takvim 24.05.2018 | klimasa takvim Gösterim ( 899 )
Klima servislerinde güven çok önemlidir. Teknik servis geldiğinde ne yapıyor, parça değişimi gerekli mi? Bu soruların cevabı çok önemlidir. Bazı dolandırıcılar, teknik servis hizmeti veriyoruz diye geliyor cihazı tamir etmeden yüksek ücretler alıp kayıplara karışıyor. Lütfen bu şekilde her klima servisine itibar etmeyin. Biraz araştırma yaparak, bu kişiler gerçek mi? Sabit adresleri veya sabit telefonları var mı? Sorun olur ise ulaşılacak bir adres olması size daha fazla güven verecektir. Yılların tecrübesi ile KLİMASA, klimaya dair her hizmetiniz için, sefaköy klima servisi merkezli İstanbul da her ilçeye hizmet sunmaktayız.

Sefaköy klima bakım, tamir servisi

Klima bakımı belirli aralıklarda yapılması önemlidir. Her marka klima bakım hizmetleri sunmaktayız. Klima bakım ücreti, klimaların tiplerine göre değişiklik gösterse de, ortalama 80 TL ile 200 TL arasında değişebilmektedir. Klima gaz dolum fiyatı servis ücretlerine tabi olmaya bilir. En doğru klima bakım fiyatı için hemen arayın, 0212 876 0 888. Klima arızalı ise, klima tam soğutmuyor, klima soğuk üflemiyor gibi arızalar için sefaköy klima servisinden bilgi alınız. Klima kart tamiri, klima gaz dolumu yada klimanın taşınması için fiyat teklifi isteye bilirsiniz.

Sefaköy klima sökme takma

Halk arasında sökme takma olarak söylense de asıl işlem klimanın taşınması için demontaj ve montaj işleminin yapılmasıdır. Klima taşıma fiyatları, taşımanın yapılacağı yere göre değişebilir. klima taşıma ücreti 100 TL den başlamaktadır. Tavsiyemiz klimanın sökme takma yani taşıma işlemini işinin ehli birine yaptırmanız. Sefaköy klima taşıma fiyatı, klimanın taşınması sırasında klima gazının boşalması, zarar görmesi sonucu size daha fazla ücrete sebep olabilir. Sefaköy’de klima montajı, sefaköy klima servisi bizimle irtibata geçmeden karar vermeyin. KLİMASA, her marka klimanız için, sefaköy midea klima servisi, sefaköy sigma klima servisi, sefaköy Arçelik klima servisi, sefaköy Vestel klima servisi ve diğerleri için en güvenilir klima servis hizmetini alırsınız.

Sefaköy ikinci el klima

Daha uygun bir çözümle, uygun klima sahibi olabilirsiniz. Sıfır klima yerine 2.el klima tercih edebilirsiniz. Tüm bakımları yapılmış kuruluma hazır, sefaköy de ikinci el klimalar. Sefaköy ikinci el klima fiyatlarına bir bakmanızı tavsiye ediyoruz. 

Sefaköy klima servis adresi,
Yeşilova Mah. Dumlupınar Cd. No:60B (Cennet / Sefaköy) Küçükçekmece

Klimasa Kampanyalar

Klima gaz dolum fiyatları 2019

Klima gaz dolum fiyatları 2019 Klima gazları farklı tiplerde üretilir ve bu klima gazları da tiplerine göre de farklı fiyatlardadır. R410 klima gazı, R407 klima gazı, R22 klima gazı bunlar dışında da elbette farklı tipler vardır. En yüksek k ...
klimasa takvim 09.03.2019 | klimasa takvim Gösterim ( 102003 )

Klimanın bakım ücreti

Klimanın bakım ücreti Yazın gelmesi ile artık televizyonlarda klima reklamları artmaya başladı. Kampanyalı klimalar, indirimli klima fiyatları gibi seçenekler tüketiciye sunulmaktadır. Mevcutta kliması olanlar ise klimaları için ser ...
klimasa takvim 10.04.2018 | klimasa takvim Gösterim ( 4484 )
klimasa.com Klima Servis Hizmetinde En İyisi

İstanbul geneli tüm bölgelere Montaj, Bakım, Tamir, Taşıma ve Teknik Destek Hizmeti klimasa.com tarafından sunulmaktadır.

klimasa logosu
Anasayfa | Online Servis Formu | Yardım | 0212 876 0 888

Kesintisiz Hizmet

klima kesintisiz hizmet

Hızlı Servis

klima hızlı servis

Profesyonel Ekip

klima kaliteli hizmet

Garantili Hizmet

klima garantili servis
Klima ya dair teknik servis işleriniz için, TEK adres KLİMASA 7/24 Profesyonel Klima servis hizmeti ile yanınızda.
Klima ServisiGoogle
klimasa banka
klimasa.com © Copyright - 2017 web tasarım seo Web Tasarım & SEO
HEMEN ARA