mobil menu
ara ara
0 212 876 0 888 | 0530 313 67 26

Split klima ve Inverter klima karşılaştırma

Split klima ve Inverter klima karşılaştırma
klimasa takvim 25.04.2016 | klimasa takvim Gösterim ( 4209 )
Split klima ve Inverter klima karşılaştırma Gelişen teknolojiyle beraber, insanların yaşam standartlarını yükseltmek adına yapılan önemli çalışmalardan biri de klima ve iklimlendirme üzerine yapılan çalışmalardır. Değişen çalışma koşullarıyla ofis hayatına adapte olan ve evlerinde geçirdikleri zamanın kalitesini arttırmak isteyen insanlar, doğa koşullarını da kendilerine en uygun şekilde değerlendirebilmek adına bu çalışmalardan yararlanmaktadır. Bu yazımızda ise inverter klimalar ile split klimaları karşılaştıracağız.

Firmamız olarak sürekli gelişen ve değişen klima teknolojisine öncülük etmekle beraber, tüm bu değişim ve gelişimleri tüketiciye doğru aktarabilmeyi ve bilinçlendirebilmeyi amaç edindik.

Bu doğrultuda akıllarda soru işareti oluşturan ve sıkça sorulan sorulardan biri olup, klima teknolojisinin son ürünlerinden ve tüketiciler tarafından yaygın kullanılan split klima ve inverter klimaların özelliklerinden ve farklarından bahsetmek gerekir.

Öncelikle split klimalar; ofis ve konutlarda sıkça kullanılan, klora flora hidro karbon gazları veya r 410 A gazlar kullanılarak tasarlanan klimalardır. Ayrıca split klima ayarlanan ısı değerine geldiğinde motorunu otomatik olarak kapatan, değer düştüğünde veya yükseldiğinde mekânın ısısını tekrar belirlenen değere getiren klimadır.

İnverter klimalar; yüksek verim özelliğinin yanında yüksek enerji tasarrufu ile öne çıkmaktadır. İnverter klima bu özelliklerini çalışma prensibi sayesinde kazanmıştır. Bu klimaların bulunduğu ortamlarda büyük sıcaklık dalgalanmaları olmaz. Ayarlandıkları değerler arasında odayı sabit tutarlar. Az enerjiyle daha uzun sürelerde sıcaklığı veya serinliği koruyabilirler.

İstanbul klima tamiriklimasa.com Klima servis hizmetinde en iyisi - İstanbul'da Güvenilir klima servis firması.

İstanbul geneli tüm bölgelere Montaj, Bakım, Tamir, Taşıma ve Teknik Destek Hizmeti klimasa.com tarafından sunulmaktadır.

İstanbul da güvenilir klima servisi

İstanbul da güvenilir klima servisi

Güvenilir bir klima teknik servisi aramakta çok haklısınız. Aslında bu sadece klima servisi için değil, kombi, beyaz eşya vb. teknik servisler içinde geçerlidir. Çünkü bakım servisleri sizin evinize girecek kişilerdir. Belki de bu sebepledir ki güvenilir klima bakım servisi aramaktayız. Televizyonlar da sürekli olarak sahte teknik servisler Okuma: 1918 | Devamını Oku

Güvenilir Servis Firması

klimasa klima servisi İstanbul

Kesintisiz Hizmet

klima kesintisiz hizmet

Hızlı Servis

klima hızlı servis

Profesyonel Ekip

klima kaliteli hizmet

Garantili Hizmet

klima garantili servis

Anasayfa | Online Servis Formu | Yardım

Klima ya dair teknik servis işleriniz için, TEK adres KLİMASA 7/24 Profesyonel Klima servis hizmeti ile yanınızda.
Klima ServisiGoogleXHTMLCSSALEXA

klimasa facebook klimasa instagram klimasa twitter klimasa blog klimasa youtube

klimasa banka
klimasa.com © Copyright - 2021 web tasarım seo Web Tasarım & SEO